بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرجمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۴ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 38389
تعداد نظرات:یک نظر
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۹ دی ۹۵ ۸:۵۸ ق.ظ

نماینده دشتی و تنگستان:

بیمارستان خورموج معین نفت شد

ثلاث -سید کمال‌الدین شهریاری : طی پیگیری‌های مختلف تلاش شد بیمارستان زینبیه خورموج نیز مانند بیمارستان کنگان معین نفت شود

ثلاث – نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: طی تفاهم نامه‌ای با امضاء سه وزیر نفت، بهداشت و تعاون بیمارستان زینبیه خورموج بیمارستان معین نفت شد.

به گزارش ثلاث ؛ سید کمال‌الدین شهریاری در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: بیمارستان زینبیه خورموج یکی از قدیمی‌ترین بیمارستان‌های استان بوشهر است که از محل  اعتبارات ملی تخصیص یافت و قبل از بیمارستان‌های کنگان، دیر و گناوه ساخته شد.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه اکنون این بیمارستان  ازنظر نیروی انسانی و تجهیزات محروم مانده است افزود: مردم دشتی نتوانستند خدمات موردنیاز خود را از این بیمارستان دریافت کنند.

وی بیان کرد: یکی از مشکلاتی که در بدو ورود به مجلس شورای اسلامی با جدیت پیگیری کردم بحث بیمارستان زینبیه خورموج بود.

شهریاری تصریح کرد: کارهای موردنیاز این بیمارستان نوسازی، فعالی شدن بخش‌های غیرفعال،تجهیزات، پزشک متخصص و نیروی انسانی لازم بود.

نماینده مردم دشتی و تنگستان خاطرنشان کرد: طی پیگیری‌های مختلف تلاش شد بیمارستان زینبیه خورموج نیز مانند بیمارستان کنگان معین نفت شود.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی افزود: بعد از پیگیری‌های زیاد و تماس‌های مکرری که داشتیم خوشبختانه این کار محقق شد و  تفاهم‌نامه‌ای  بین وزیر محترم نفت و وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص تعیین بیمارستان زینبیه خورموج به‌عنوان بیمارستان معین نفت امضاشده است.

وی ادامه داد: در اجرای امضای تفاهم‌نامه  وزرای نفت، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  در حال حاضر استانداردهای این بیمارستان در حال ارتقاء است و بیمارستان زینبیه خورموج به یک بیمارستان مجهز در دشتی تبدیل می‌شود.

شهریاری تصریح کرد: در حال حاضر دستگاه سی‌تی‌اسکن ۱۶ برش در حال حمل و انتقال به بیمارستان زینبیه خورموج است.

وی ادامه داد: اکنون جذب ۵۰ نیروی انسانی از رده‌های مختلف در حال انجام است.

شهریاری با اشاره به اینکه تقویت و راه‌اندازی بخش اورژانس و آی سی یو  این بیمارستان در حال انجام است بیان داشت:  یکی دیگر از نیاز این شهرستان که در حال راه‌اندازی هست، ان آی سی یو است که متأسفانه نبود این بخش منجر به فوت نوزادان بیمار می‌شد.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد:  با تکمیل این بخش‌ها در آینده نزدیک مردم شهرستان دشتی از خدمات درمانی بهره‌مند خواهند شد.

وی افزود: پس از عملیاتی شدن این امر شاهد اتفاق بزرگ و تحول عظیمی درزمینهٔ بهداشت و درمان در منطقه خواهیم بود.

نظرات

  1. حسینی says:

    یک سال از وعده و عید گذشت و خبری نشد ، اگه شما دستون میرسه به عنوان خبرگذاری پیگیری کنید

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

دیدگاه کاربران

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن