بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۷:۱۳ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 45325
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:جمعه ۱۰ آذر ۹۶ ۱۱:۲۰ ب.ظ

تقدیر خانواده جوان حادثه دیده بنک از بیمارستان کنگان

نجات جان فرزندمان را مدیون بیمارستان کنگان هستیم

اختصاصی ثلاث- خانواده جوان تصادفی در شهر بنک پس از قطع پای فرزندشان در شیراز، از بیمارستان کنگان بخاطر نجات جان پسرشان در دقایق اولیه حادثه تشکر کردند.

حسین دریایی داماد خانواده جوان حادثه دیده در تصادف شهر بنک در تماس با خبرنگار ثلاث از آخرین وضعیت این جوان گفت: علی ابراهیمی پس از آن تصادف شرایط بسیار بدی را تجربه کرد. وی روز در بیمارستان اردیبهشت شیراز مورد عمل جراحی سختی قرار گرفت و در آن عمل یکی از پاهای وی قطع شد.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه لگن علی نیز آسیب دیده است، باید ببینیم تصمیم نهایی پزشکان برای معالجه وی چیست.

دریایی در ادامه گفت: نخستین مرکز درمانی که علی پس از تصادف به انجا منتقل شد، بیمارستان کنگان بود که در واقع به وسیله یک تیم پزشکی خوب جان وی را نجات دادند.

وی اظهار داشت: به نمایندگی از خانواده علی ابراهیمی، از مجموعه بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان و به خصوص دکتر امیر حسین سارجلو( متخصص جراح ارتوپد)، دکتر صادقی متخصص جراح عمومی و همچنین جناب آقای حسن زارعی، مسئول حراست آن مرکز درمانی بخاطر نجات جان علی، کمال تقدیر و تشکر را دارم.

دریایی عنوان کرد: از مجموعه شورای تامین امنیت شهرستان کنگان به ویژه فرماندار و معاون سیاسی اجتماعی وی نیز بابت همکاری بسیار ارزشمندشان با خانواده ابراهیمی در این ماجرا، کمال تشکر را دارم.

وی گفت: از فرماندار محترم شهرستان و همچنین مسئولینی که به هر شکل این توان را دارند، تقاضا می کنم که در جذب و بالا بردن ماندگاری پزشکان خوبی مانند دکتر سارجلو در این شهرستان، تمام تلاش و همتشان را بکار گیرند؛ پزشکانی که وجودشان در بیمارستان کنگان برای مردم یک نوع امنیت درمانی را برای مردم به همراه دارد.

وی اظهار داشت: همچنین از مردم شریف شهر بنک، کنگان و شهرهای بوشهر، چغادک، روستاهای تابعه که ابراز نگرانی خود را به طرق مختلف( حضوری، تلفنی، فضای مجازی و پیامکی) اعلام داشتند به شکل ویژه تشکر می کنم.

 

گفتنی است، علی ابراهیمی به همراه میلاد محمدی دو جوانی که اواسط همین هفته سوار بر موتور سیکلت با خودرو تصادف می کنند.

برچسب ها: , , ,

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن