بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهردوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۳:۴۶ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 31955
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱ شهریور ۹۵ ۲:۵۶ ق.ظ

فرماندار شهرستان کنگان در جلسه شورای اداری:

مدیران ادارات به عنوان عضو اصلی شورای اداری باید نحوه مصرف اعتبارات را ارائه دهند

اختصاصی ثلاث- فرماندار شهرستان کنگان گفت: به دنبال یک ریال به یک ریال این اعتبار خواهیم رفت تا بدانیم کجا هزینه شده است و مسئولین باید پاسخگو باشند زیرا مدیران ادارات عضو اصلی شورای اداری هستند و باید نحوه ی مصرف اعتبارات را ارائه دهند

به گزارش ثلاث ، جلسه شورای اداری شهرستان کنگان در سالن اجلاس فرمانداری صبح امروز به محوریت هفته دولت و هماهنگی سرشماری عمومی نفوس و مسکن برگزار شد.

 

در این جلسه، عبدالنبی یوسفی رییس شورای اداری شهرستان کنگان  با تبریک هفته دولت به دولت مردان ،گفت : این دولت به پشتیبان رای و اعتماد مردم ایجاد شده و مردم تعیین کردند که چه کسی مسئولیت را برعهده بگیرد. این یکی از برجستگی های نظام اسلامی ماست که مردم سرنوشت کشور خود را تعیین می کنند و مطمئنا دولت تدبیر و امید که از حمایت های رهبری برخوردار می باشد توانسته افتخارات چشمگیری را نصیب خود کند وجوابگوی اعتماد مردم باشد.

وی یادآور شد : اولین کاری که ما دولتی ها باید انجام دهیم ، میثاق با شهیدان است  و اگر بنا است این کار انجام دهیم باید خوب خدمت کنیم ، حق مردم است که در جریان عملکرد های مسئولین قرار بگیرند تا بتوانند اظهار نظر کنند زیرا ارائه عملکرد احترام به شان مردم است .

مهندس یوسفی در ادامه گفت : قطعا راستگویی و صداقت بهترین هدیه ی است که می شود به مردم داد و در مسائل باید واقع گرایی و واقع گویی داشته باشیم تا مردم بدانند بهره ی از وعده های دولت مردانشان کسب کرده اند یا خیر و با بازگویی کم وکاستی ها به مردم قضاوت را به خودشان واگذار میکنیم.

وی تصریح کرد : رشد اخلاق مداری در وجودمان باعث می شود عملکرد های ما خوب جلو کند ، قرار نیست برای گرفتن پستی یا برای ادامه روند مسئولیتی اخلاق انسانی را زیر پابگذاریم .

فرماندارکنگان با تشکر از استاندار بوشهر جهت رشد اعتبارات شهرستان افزود : در سال گذشته اعتبارات تملک دارای شهرستان کنگان ۲۶ میلیارد وهشتصدو چهل میلیون تومان بود و امسال این اعتبار به مبلغ ۳۵ میلیارد وپانصد و ده میلیون تومان افزایش پیدا کرد . متوسط رشد اعتبارات استان ۲۳ درصد بوده در حالی که درصد رشد اعتبارات شهرستان کنگان با ۳۲٫۰۳ بالا ترین رشداعتباری را داشته است .

وی یاد آور شد : ما در شرایط تحریم و با فشاراهایی که از جانب دشمنان در زمینه مختلف از جمله اقتصادی هستیم با پیگیری های که شده است توقع می رود در مصرف ، بکارگیری و بهره برداری از این اعتبار نهایت تلاش را داشته باشیم که بهینه استفاده شود. ما مسئولین باید در این مسیر در برابر خدا ، دولت و مردم پاسخگو باشیم .

یوسفی ادامه داد : امید می رود شهرستان کنگان از اولین شهرستان های استان جهت تصریح مبادله موافقت نامه ها باشد . مسیر قانونی پروژه ها با نظارت کامل طی شود و در انتخاب پیمانکار ها نهایت دقت بشود که آنچه به نفع مردم و پروژه است صورت بگیرد .

وی افزود : به دنبال یک ریال به یک ریال این اعتبار خواهیم رفت تا بدانیم کجا هزینه شده است و مسئولین باید پاسخگو باشند زیرا مدیران ادارات عضو اصلی شورای اداری هستند و باید نحوه ی مصرف اعتبارات را ارائه دهند .

فرماندار گفت : مرکز فنی وحرفه ای شهرستان کنگان که در استان بدون شک نمونه است متاسفانه در سال های اخیر مورد بی مهری و فراموشی قرار گرفت اما خوشبختانه با امضای تفاهم نامه ی تا سقف شش میلیارد تومان که با منطقه ویژه انجام گرفت امید میرود این مرکز به زودی یک مرکز پویایی شود تا بتوانیم افراد ماهر و کارآمد را پرورش دهیم که نیاز جامعه است.

وی در خصوص ثبت سیراف در یونسکو خاطر نشان کرد :  امیدواریم با تشکیل کمیته کارگروه میراث فرهنگی در سیراف شاهد ثبت این اثار کهن ومیراث گذشته گان باشیم تا مردم دنیا هم بدانند گذشته ما چه سان بوده و چگونه گذشته است .

زینب تجمع- خبرنگار ثلاث

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

دیدگاه کاربران

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن