بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهردوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۳:۴۶ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 31967
تعداد نظرات:یک نظر
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱ شهریور ۹۵ ۱۱:۲۸ ب.ظ

نبض بازار در دست اتاق اصناف است/ نباید به بهانه ی این هفته ها کار اداره ها عقب بماند/ به سوالات سرشمارها پاسخ صحیح و دقیق بدهیم

اختصاصی ثلاث- جلسه شورای اداری شهرستان کنگان در سالن اجلاس فرمانداری به مناسبت هفته دولت و هماهنگی سرشماری عمومی نفوس و مسکن برگزار شد.

به گزارش ثلاث، جلسه شورای اداری شهرستان کنگان در سالن اجلاس فرمانداری به مناسبت هفته دولت و هماهنگی سرشماری عمومی نفوس و مسکن برگزار شد.

امام جمعه کنگان در ابتدای جلسه ضمن تبریک هفته دولت بیان کرد : با وجود سپری شدن سال پایانی دولت شایسته است نحوه ی ارائه و بیان خدمات به گونه ای باشد که شائبه تبلیغات انتخاباتی وجود نداشته باشد .

وی با بیان این که همه باید بدانیم تضعیف دولت، تضعیف نظام است و تخریب دولت روا نیست افزود: سیره عملی رهبری برای همه حجت است و ایشان همواره در همه ی ادوار و دولت های مختلف مقید به حقایق و حمایت از دولت ها بوده است

نباید به بهانه ی این هفته ها کار اداره ها عقب بماند/ معنای واقعی افتتاح این است که مردم از ان پروژه بهره مند شوند

محمودی اضافه کرد: نکاتی که باید در هفته دولت و هفته های که در پیش داریم رعایت شود ، این است که نباید به بهانه ی این هفته ها کار اداره ها عقب بماند و این یک اسیب است ، زیرا خیلی از این تشریفات اضافه است و معنای واقعی افتتاح این است که مردم از ان پروژه بهره مند شوند و در جلسات نمادین زمانی که هدر می رود حق مسلم یک ارباب رجوع است .

امام جمعه یادآور شد: هر مدیری در نظام دینی باید باورش باشد که هیچ دولتی بدون تنفیذ و تایید رهبری مشروعیت ندارد و به تعبیری طاغوت است .

وی با بیان اینکه کارمند باید در نظام دینی اهل کرامت باشد خاطر نشان کرد : وعده ای که کارمند میدهد باید عملی کند زیرا وعده حکم نذر را دارد با تفاوت اینکه وعده کفاره ندارد.

نبض بازار در دست اتاق اصناف است/ برای انتخاب مدیر اتاق اصناف با اصول پیش رفتیم تا شخص مناسبی انتخاب کنیم

نصرالله کشاورز رئیس اداره صنعت ومعدن وتجارت شهرستان کنگان با ارائه گزارش و عملکرد این نهاد در سال گذشته و برنامه های سال ۹۵ افزود : نبض بازار در دست اتاق اصناف است و اگر مدیری با درایت نباشد تمام برنامه ها ناقص خواهد بود و ما برای انتخاب مدیر اتاق اصناف با اصول پیش رفتیم تا شخص مناسبی انتخاب کنیم.

وی افزود: در شهرستان کنگان ۴۰۰ بافنده داریم که در خانه ها مشغول به کار هستند و تقاضا دارم برای ایجاد واحد تولیدی فرش در شهرستان زمین یا مکان دائمی تعلق بگیرد تا با برند ” خانه فرش کنگان” زمینه اشتغال زایی ایجاد شود .

وی ادامه داد: در شهرک صنعتی کنگان تولیداتی وجود دارد که جوابگویی مردم است که امید می رود مسئولین ، شرکت های مستقر در منطقه ومردم شهرستان با خرید محصولات از کارخانه ها و مراکز تولید حمایت کنند .

 

نتایج حاصل از سرشماری، پایه و اساس برنامه ریزی های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی محسوب می شود  

عباس پاریابی معاون برنامه ریزی و قائم مقام ستاد سرشماری نفوس و مسکن شهرستان کنگان گفت : اولین سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال ۱۳۳۵ توسط اداره امارعمومی وابسته به وزارت کشور انجام شد و تا به امسال ۷ سرشماری صورت گرفته است .

وی افزود: هدف کلی سرشماری جمع اوری داده ها، اطلاعات پایه ای و شناسایی تعداد، ساختار و ویژگی های عمده افراد جامعه برای برنامه ریزی دولت مردان ، سیاست گذاران و پژوهشگران می باشد و همچنین مشخص نمودن یک چهارچوب آماری مناسب در زمینه خانوار و مسکن از جمله دیگر اهداف اصلی سرشماری عمومی نفوس و مسکن است .

پاریابی ادامه داد: سرشماری عمومی نفوس و مسکن یکی از رویکردهای مهم کشور است که نتایج حاصل از آن پایه و اساس برنامه ریزی ها ی اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی محسوب می شود .

وی به نقل از فرمایشات مقام رهبری جهت شرکت کردن در سرشماری گفت : توصیه می کنم که به سوالات سرشمارها پاسخ صحیح و دقیق بدهیم تا دولت با اتکا به آن بتواند برنامه ها ی عملیاتی خود را به نحو بهتری انجام دهند و اولویت ها را در مسائل مختلف کشور رعایت نمایند .

وی اشاره کرد: سرشماری از ۳ تا ۲۴ مهرماه ۱۳۹۵ به صورت اینترنتی آغاز می شود و در مراکز و فروشگاه خرید افراد سرشمار مستقر می شوند تا مردم به صورت رایگان ثبت نام اینترنتی انجام دهند .

زینب تجمع- خبرنگار ثلاث

 

 

نظرات

  1. کشاورز says:

    با سلام و احترام و سپاس از سرکار خانم تجمع بابت انعکاس خبری

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

دیدگاه کاربران

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن