بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهردوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۳:۴۶ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 39058
تعداد نظرات:۲ دیدگاه
تاریخ انتشار:جمعه ۲۲ بهمن ۹۵ ۱۰:۴۴ ب.ظ

پیگیری شهرداری و شورای اسلامی سیراف نتیجه داد

تصویب ۱۴ میلیارد تومان برای توسعه، ترمیم و نوسازی اسکله سیراف

ثلاث- با پیگیریهای مکرر شهرداری و شورای اسلامی شهر سیراف، مبلغ ۱۴ میلیارد تومان توسط پالایشگاه فجر جم و پایانه میعانات گازی سیراف برای توسعه، ترمیم و نوسازی اسکله سیراف اختصاص یافت.

اسکله سیراف

 

 

به گزارش ثلاث، روابط عمومی شهرداری سیراف از تصویب مبلغ ۱۴ میلیارد تومان توسط پالایشگاه فجر جم و پایانه میعانات گازی سیراف برای توسعه، ترمیم و نوسازی اسکله سیراف خبر داد.

 

این گزارش می افزاید: باپیگیری های مکرر و جلسات متعددی که شورای اسلامی شهر و شهرداری سیراف با مدیرعامل و دیگر مسولان پالایشگاه فجر جم و پایانه میعانات گازی سیراف در رابطه با توسعه، ترمیم و نوسازی اسکله سیراف گرفته شد و با توجه به پیشنهاد مسولان شهر سیراف به شرکت پالایشگاه گازفجر مبنی بر توسعه اسکله سیراف و طراحی و ارجاع آن در کمیته کارشناسی و هیات مدیره شرکت نفت در تهران،  طرحی که منافع شهروندان و صنعت را تامین می کرد و مورد نظر شورا و شهرداری سیراف بود، مورد قبول واقع گردید و اعتباری بالغ بر چهارده میلیارد تومان  برای آن مصوب شد.

 این پروژه در مراحل اجرایی شدن میباشد.

نظر به آخرین جلسه مدیران پالایشگاه فجر در تاسیسات پایانه سیراف، عملیات اجرایی پروژه اسکله سیراف اواخر امسال و یا اوایل سال اینده شروع می شود. 

 شورای اسلامی و شهرداری سیراف نهایت تشکر و قدر دانی خود از مدیرعامل محترم پالایشگاه فجر وتاسیسات پایانه سیراف در زمینه اجرایی شدن این پروژه را داشته و امیدوار است با عملیاتی شدن این پروژه بزرگ که از جمله  زیرساختهای اصلی و لازم برای احیاء مجدد گمرک سیراف است، شاهد بازگشت سیراف به دوران طلایی بازرگانیش باشیم. 

توسعه اسکله سیراف از جمله خواسته های به حق شهروندان بوده که الحمدالله با پیگیریهای شورا اسلامی  و شهردار محترم و تعامل سازنده با محیط پیرامونی از جمله پالایشگاه فجر جم، در راستای احقاق حقوق مردم خونگرم سیراف در حال  تحقق است . 

 

نظرات

  1. مسلم says:

    احسنت به همت این عزیزان پرتلاش به امید موفقیت در خدمت رسانی دوره های بعدی.

  2. محمد says:

    قبلا چند لنج در اسکله گنجایش داشته و با توسعه جدید ظرفیت آن چقدر خواهد بود؟

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

دیدگاه کاربران

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن