بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهردوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۳:۴۶ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 42615
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:شنبه ۳۱ تیر ۹۶ ۵:۱۹ ب.ظ

پیام آیت الله صفایی بوشهری در پی حادثه آتش سوزی اسکه بندر کنگان

نماینده مقام معظم رهبری در استان: حادثه ناگوار آتش‌سوزی شناورهای مردم عزیز، گرانقدر و ولایتمدار کنگان و خسارت وارده، موجب تألم خاطر و تأثر فراوان اینجانب گردید.

در پی حادثه آتش سوزی اسکله بندر کنگان، آیت الله صفایی بوشهری نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر، طی پیامی ضمن ابراز همدردی با خسارت دیدگان، از مسئولان مرتبط خواستار رسیدگی هر چه سریعتر، جبران خسارت وارده و پیشگیری از وقوع اینگونه حوادث شدند. متن پیام بدین شرح می‌باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه ناگوار آتش‌سوزی شناورهای مردم عزیز، گرانقدر و ولایتمدار کنگان و خسارت وارده، موجب تألم خاطر و تأثر فراوان اینجانب گردید.

بی تردید آن عزیزان خسارت دیده جزء بهترین، پاکترین و زحمت‌کش ترین مردم این استان ولایتمدار می باشند‌. بنده و تمامی مردم استان، خود را در اندوه این حادثه شریک دانسته و از بدو حادثه به مسئولان محترم تذکرات لازم داده شده است تا در خدمت آن مردم گرانقدر خسارت دیده باشند و مجدداً از تمامی مسئولان ارشد اجرایی استان و مراکز بیمه و دفتر حوادث غیرمترقبه نهاد ریاست جمهوری و ریاست مدیریت و برنامه ریزی کشور، رسیدگی هر چه سریعتر و جبران خسارت وارده و پیشگیری از وقوع این نوع حوادث با استقرار امکانات استاندارد و توسعه آن اسکله را دارم. و از تمامی کسانی که در اطفای حریق و خدمت به آن عزیزان خسارت دیده تشریک مساعی نمودند تشکر می نمایم.

صفایی بوشهری

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

دیدگاه کاربران

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن