بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۷:۱۳ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 45195
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:یکشنبه ۲۸ آبان ۹۶ ۱:۴۴ ب.ظ

اعزام ۲۰۰دانش آموز دختر عسلویه به اردوی راهیان نور

ثلاث_روابط عمومی سپاه عسلویه: ۲۰۰نفراز دانش آموزان شیعه و سنی دختر شهرستان عسلویه به اردوی راهیان نور اعزام شدند

به گزارش ثلاث؛ ۲۰۰نفر از دانش آموزان شیعه و سنی دختر شهرستان عسلویه صبح امروز مصادف با شهادت امام رضا(ع) در قالب چهار دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

فرمانده سپاه عسلویه با اشاره به اهداف اعزام این اردوها گفت: دانش آموزان باید بدانند که رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس چه فداکاری هایی را انجام داده اند.

سرهنگ مهدی حسن زاده اظهار کرد: همچنین ترویج اشاعه ایثار و شهادت در جامعه و آشنایی نسل جدید با این مناطق از دیگر اهداف برگزاری اردوهای راهیان نور است.

وی با اشاره به اهداف اردوهای راهیان نور گفت: این اعزام‌ آثار و برکات مثبتی از جمله آشنا شدن با فرهنگ ایثار و شهادت و روحیه رزمندگان در دوران دفاع مقدس را در بر داشته است.

فرمانده سپاه عسلویه تصریح کرد: جهت کیفی سازی برنامه اردوی راهیان نور از دانش آموزان هیچ گونه مبلغی برای اعزام به این برنامه معنوی اخذ نگردیده است و صد درصد توسط سپاه خاتم الانبیا(ص) پرداخته گردید.

وی با توجه به عظمت و معنویت این اردوها اظهار داشت: این سفر سه روزه می باشد و از چهار یادمان شلمچه, شهدای والفجر هشت ,یادمان طلائیه و نهر خین بازدید و زیارت بعمل می آید.

حسن زاده با اشاره به دیگر برکات اردوهای راهیان نور گفت: این برنامه فرهنگی با هدف آگاه‌سازی و آشنا کردن نسل جوان با رشادت‌ها و شجاعت‌های رزمندگان یکی از راهکارهای مقابله با جنگ نرم است.

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن