بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرجمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۵ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 41849
تعداد نظرات:۲ دیدگاه
تاریخ انتشار:شنبه ۲۰ خرداد ۹۶ ۱۰:۰۲ ب.ظ

مدیرکمیته امداد شهرستان کنگان:

کمک ۵ میلیاردی خیران کنگانی به ایتام و مستمندان

ثلاث – مدیرکمیته امداد کنگان گفت: خیران کنگانی سال گذشته بیش از ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین به صورت نقد وغیر نقد پرداخت کردند.

 عبدالحسن رهبر بعدازظهر امروز در سرکشی از ایتام شهرستان کنگان با بیان اینکه یک‌هزار و ۵۳۷ خانواده نیازمند از خدمات کمیته امداد شهرستان کنگان استفاده می‌کنند، اظهار داشت: ۱۱۸ خیر در طرح محسنین، حمایت از خانواده‌های نیازمند غیر یتیم با این نهاد همکاری می‌کنند و در این خصوص ۷۷ خانوار تحت حمایت کمیته امداد در قالب ۶۴۲ نفر از حمایت مادی و معنوی حامیان در این طرح استفاده می‌کنند.

وی، مشکلات اقتصادی، آسیب‌های اجتماعی ناشی از فوت سرپرست، مشکلات تحصیلی و درمانی را از مهم‌ترین مشکلات خانواده‌های ایتام دانست و تصریح کرد:خیران با حضور در عرصه محرومیت زدایی بستر توانمندی ایتام را فراهم کرده‌اند، هم اکنون ۱۷۱ یتیم از حمایت ۷۱۰ حامی نیکوکار در قالب طرح اکرام ایتام استفاده می‌کنند.

مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کنگان با اینکه خیران کنگانی سال گذشته بیش ازپنج  میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین به صورت نقد وغیر نقد  کمک کردند، افزود: هم اکنون ۸۲۸ نیکوکار حمایت ۲۴۱ نفر از ایتام و فرزندان نیازمند غیر یتیم تحت حمایت کمیته امداد را در قالب طرح «اکرام ایتام» و «محسنین» برعهده دارند.

وی با بیان اینکه در طرح اکرام ایتام و محسنین ماهانه خیران به یاری افراد تحت پوشش می‌شتابند خاطر نشان کرد: طرح اکرام ایتام و محسنین از جمله طرح‌های مشارکتی کمیته امداد است که بر اساس آن خیران می توانند با پرداخت حداقل میانگین  ۱۶۱هزار تومان  به صورت ماهانه، حمایت مادی و معنوی یک یا چند یتیم و فرزندان نیازمند غیر یتیم تحت حمایت را به عنوان فرزندان معنوی خود عهده دار شوند.

رهبر با بیان اینکه سال گذشته بیش از پنج  میلیارد ریال در طرح های مختلف به نیازمندان کمک شده است، افزود: مردم شهرستان کنگان در بیش از ۴۵ طرح مشارکتی از جمله طرح‌های اکرام ایتام، محسنین حمایت از فرزندان نیازمند غیر یتیم،صدقات، زکات، اطعام، کوثر تامین جهیزیه، شفاءکمک به درمان مددجویان، مفتاح الجنه بازدید مسئولان از منازل مددجویان، جشن نیکوکاری و عاطفه‌ها، شوق زیارت مشارکت در اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی، رضوان کمک به احداث منزل مددجویان، فطریه و کفاره، نذر قربانی، عقیقه با این نهاد همکاری دارند.

نظرات

  1. حق says:

    ولی تا حالا کسی از کمیته نپرسیده که نیروهاش چه بدبختی می کشند البته نیروهای رسمی نگفتم اونها تار مویی از سرشون کم بشه قیامت به پا میشه از نیروهای قراردادی میگم از اون نیروهای تصویه شده که مه از حقوق و نه از بیمه خبری است و کار ازشون می خوان
    کاش یکی در شهرستان پی گیر این مسائل بود

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن