بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرچهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲:۴۸ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 45604
تعداد نظرات:یک نظر
تاریخ انتشار:پنج شنبه ۱۴ دی ۹۶ ۱۱:۰۱ ب.ظ

نامه شورای شهر کنگان به استاندار

سهم کنگان ازتغییرات مدیران سیاسی استان کجاست؟!

ثلاث- شورای اسلامی شهر کنگان در نامه ای سرگشاده به استاندار بوشهر، خواهان توقف تبعیض های موجود نسبت به جذب نیروهای توانمند شهرستان کنگان در پست های مدیریتی و سیاسی شدند.

به گزارش ثلاث، شورای اسلامی شهر کنگان در نامه ای سرگشاده به استاندار بوشهر، خواهان توقف تبعیض های موجود نسبت به جذب نیروهای توانمند شهرستان کنگان در پست های مدیریتی و سیاسی شدند.

متن این نامه که یک نسخه از آن در اختیار ثلاث گذاشته شده است را در ادامه می خوانید:

 

بنام خدا

*نامه سرگشاده به استاندار بوشهر*

 

سهم کنگان ازتغییرات مدیران سیاسی استان کجاست؟!

کنگان، نام بزرگی درگستره تاریخ قبل ازاسلام و بعد از اسلام با مردمانی در یادل که در ۴ دهه انقلاب اسلامی  بعنوان مرزداران غیورهمواره حافظ منافع ملی بوده اند. دردفاع مقدس شهدای عزیزی را تقدیم به میهن عزیز ایران اسلامی نمودند. درسازندگی همراه با تحولات منطقه وطرح بزرگ صنایع نفت و گاز در فازها بعنوان میزبان، سختی ها را متحمل شده تا چرخه اقتصاد و تلاش و اشتغال از کار نیفتد. 

امروز کنگان با نامهربانی هایی مواجه شده است که این زخم چندین ساله نیازبه التیام دارد. 

در دهه اخیر نیروهای توانمند دانشگاهی با عشق و علاقه ادامه تحصیل را در مسیر آینده خود قراردادند تا شاید دولتمردان از توان آنها در صنعت و اشتغال منطقه استفاده نمایند، اما زهی خیال باطل. 

در چینش نیروهای سیاسی منطقه و در تغییرات مدیران سیاسی متأسفانه هیچ نگاه مثبتی به نخبگان، پیشکسوتان و افراد توانمند نشده است در حالیکه شاهد تغییرات نسبی در سطح فرمانداری ها و بخشداری های منطقه هستیم.  

متأسفانه کنگان سهمی از این تغییرات نبرده است و باز هم تکرار تاریخ و بی توجهی به کنگان. 

اینک دراین مرحله حساس از حیات جمهوری اسلامی ایران ضمن تاکید بر عهد و پیمان با آرمانهای امام راحل و تجدید میثاق با مقام معظم رهبری، با صدایی رسا از این نگاه تبعیض آمیز اظهار گلایه می کنیم و مسئولین سیاسی استان و کشور و سرکارخانم الماسی نماینده مردم جنوب استان بوشهر درمجلس شورای اسلامی را متوجه این سهل انگاری ها می نمائیم و شدیداً از این  موضوع گله مندیم و خواهان توجه  ویژه به این نیروهای  توانمند و با تجربه شهرستان در پست های مدیریتی هستیم.

 

شورای اسلامی شهر کنگان

 

کنگان سومین شهرستان پرجمعیت استان بوشهر است.

نظرات

  1. ناشناس says:

    مگر شورای شهر اجازه داد که یک بومی شهردار شود که توقع دارد استاندار فرمانداری از کنگان انتخاب یا انتصاب کند مگر توی کنگان کسی داریم که مورد تایید باشد متاسفانه هم مردم و هم مسئولین و شورا به بومیها بها که نمیدهند هیچ آنچنان تخریب میکنند که بدرد آبدارچی شرکتها هم نمیخوریم نه حاضرند به افراد باسابقه و تجربه مسولیت بدهند ونه به جوانان تحصیلکرده…نمیدانم دیر و جم از کجا چند شهردار ومسول ادارات و فرماندار تحویل مملکت دادند

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن